Pouze online
Teal & Orange LUT

Teal & Orange LUT

Kód skladu 3DTO

Výrobce

Kultovní barevné schéma Teal & Orange je dráždivou barevnou kombinací pro scénickou, módní reklamní fotografii.

59,00 Kč s DPH

Platby / Payment
Platby / Payment

Více informací

Kultovní barevné schéma Teal & Orange je dráždivou barevnou kombinací pro scénickou, módní reklamní fotografii. Tyrkysovo-azurový odstín Teal je doplněn hřejivou oranžovou barvou, LUTs jsou řešeny tak, aby minimalizovaly změny pleťových odstínů (Skin Lock) a jsou v typu Lock, tedy neutralizují všechny odstíny kromě pleťové a následně je převádí do odstínu Teal.

Jako bonus je v balíčku LUT Skin Fire vhodná jako druhá vrstva (nebo nový profil po konverzi profilu Teal & Orange) pro syté a zářivé zobrazení pleťových odstínů bez vlivu na další barvy.

LUTs jsou ve třech formátech - CUBE, 3DL a ICC. Balíček obsahuje také náhledové fotografie pro snazší orientaci v zakoupených LUTs.

Pro aplikaci LUT jsou vhodné fotografie se základním vyvoláním RAW souboru s lokálními úpravami jasu, vinětace, Clarity (Zvýraznění) apod., podle tvůrčího záměru. Při aplikaci LUT na exportované soubory doporučujeme pro optimální výsledky export z RAW konvertoru v profilu sRGB a v 16bitové hloubce, není to však podmínkou. LUTs aplikované na soubory v profilu sRGB dávají jasnější barvy, v profilu AdobeRGB barvy tlumenější. Obecně jsou celosvětově LUTs vytvářeny na profil sRGB.

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi