Pouze online
Canola Killer B

Canola Killer B LUT

Kód skladu 3DCKB

Výrobce

Ze všudepřítomných žlutých lánů řepky jsou již unaveni fotografové i diváci. A letošní pylová pohroma završila stoupající odpor. Řepka zabiják...

49,00 Kč s DPH

Platby / Payment
Platby / Payment

Více informací

Ze všudepřítomných žlutých lánů řepky jsou již unaveni fotografové i diváci. A letošní pylová pohroma završila stoupající odpor. Řepka zabiják... Nyní máte možnost alespoň v postprodukci řepku bojkotovat a díky přesným LUTs změnit její barvu na mnohem příjemnější a divácky vděčné odstíny ať již v samotné krajině, nebo s rodinou či modelkou.

Čtyři skvělé LUTs ve třech formátech - CUBE, 3DL a ICC. Balíček obsahuje také náhledové fotografie pro snazší orientaci v zakoupených LUTs.

Pro aplikaci LUT jsou vhodné fotografie se základním vyvoláním RAW souboru s lokálními úpravami jasu, vinětace, Clarity (Zvýraznění) apod., podle tvůrčího záměru. Při aplikaci LUT na exportované soubory doporučujeme pro optimální výsledky export z RAW konvertoru v profilu sRGB a v 16bitové hloubce, není to však podmínkou. LUTs aplikované na soubory v profilu sRGB dávají jasnější barvy, v profilu AdobeRGB barvy tlumenější. Obecně jsou celosvětově LUTs vytvářeny na profil sRGB.

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi