Pouze online
Victorian 2nd LUT

Victorian 2nd LUT

Kód skladu 3DVE2

Výrobce

Viktoriánské období patří k zásadním historickým milníkům Spojeného království v době, kdy vládla královna Viktorie (1837-1901). V této době vzniká neogotický sloh a typická barevná střídmost...

49,00 Kč s DPH

Platby / Payment
Platby / Payment

Více informací

Viktoriánské období patří k zásadním historickým milníkům Spojeného království v době, kdy vládla královna Viktorie (1837-1901). V této době vzniká neogotický sloh a typická barevná střídmost...

Královna Viktorie byla také první britskou královnou, která byla již zachycena fotografickou cestou, neboť vynález fotografie byl světu oznámen jen pár let po její korunovaci.

Barevně je viktoriánské období charakterizováno tlumenými a temnějšími odstíny pastelových barev, postupně se ztrácí okázalost zlatého zdobení. Viktoriánské barevné palety se rychle přenesly také do Spojených států, kde ale získaly mnohem světlejší charakteristiku a dodnes tyto viktoriánské barevné palety patří v interiérech domů k nejoblíbenějším. Právě palety amerického viktoriánského období si nyní můžete přenést do vašich fotografií a vychutnat si jejich pastelovou jemnou i střídmost v rámci barevného spektra.

Grading s jemným Skin Lock pomůže částečně sjednotit barvu pleti, zachována je ale charakteristika odstínů. Verze Classic jsou kromě standardního gradingu pro již upravené, kontrastnější a výrazně barevné fotografie doplněny také verzemi D-SLR Log pro soubory s nižším kontrastem a menším nasycením barev, celkem je zde k dispozici 8 LUTs.

Čtyři rozdílné Victorian LUTs obsahují verzi Classic a D-SLR ve třech formátech - CUBE, 3DL a ICC. Balíček obsahuje také náhledové fotografie pro snazší orientaci v zakoupených LUTs.

Pro aplikaci LUT jsou vhodné fotografie se základním vyvoláním RAW souboru s lokálními úpravami jasu, vinětace, Clarity (Zvýraznění) apod., podle tvůrčího záměru. Při aplikaci LUT na exportované soubory doporučujeme pro optimální výsledky export z RAW konvertoru v profilu sRGB a v 16bitové hloubce, není to však podmínkou. LUTs aplikované na soubory v profilu sRGB dávají jasnější barvy, v profilu AdobeRGB barvy tlumenější. Obecně jsou celosvětově LUTs vytvářeny na profil sRGB.

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi