Pouze online
Berries LUT

Berries LUT

Kód skladu 3DBRS

Výrobce

Ostružiny, borůvky, jahody, maliny... To jsou Berries a jejich barvy, šťavnaté a chutné, v harmonickém souladu, zářivé i temné. Berries ve fotografii? Volba pro ty, co se nechtějí držet při zemi!

39,00 Kč s DPH

Platby / Payment
Platby / Payment

Více informací

Ostružiny, borůvky, jahody, maliny... To jsou Berries a jejich barvy, šťavnaté a chutné, v harmonickém souladu, zářivé i temné. Berries ve fotografii? Volba pro ty, co se nechtějí držet při zemi!

Berries jsou LUTs s výrazně sjednocujícím efektem napříč barevně rozličnými fotografiemi. LUT je vhodná pro veškeré náměty, které mají působit pozitivně, optimisticky, radostně, ať jsou to portréty, děské a rodinné fotografie, moderní stylizované fotografie nebo fotografie svatební. Grading s jemným Skin Lock pomůže sjednotit barvu pleti, zachována je ale i původní charakteristika odstínů. Verze Classic je doplněna verzí SB (Strawberry a Bluebery) u která jsou vynechány odstíny ostružinové a malinové o to zářivější jsou odstíny jahodové.

Jemnou úpravou White Balance upravíte vliv LUT tak, aby hranice HUE odpovídala vaší představě, protože extrémní hranice mezi zelenou a žlutozelenou, modrou a azurovou, vytváří výsledný odstín modrý nebo malinový (jahodový) na základě vstupního odstínu.

Berries LUT obsahuje verzi Classic a Straw/Blueberry ve třech formátech - CUBE, 3DL a ICC. Balíček obsahuje také náhledové fotografie pro snazší orientaci v zakoupených LUTs.

Springdalle LUTs jsou kromě standardního gradingu pro již upravené, kontrastnější a výrazně barevné fotografie doplněny také verzemi D-SLR Log pro soubory s nižším kontrastem a menším nasycením barev, celkem jsou zde k dispozici 4 LUTs.

Pro aplikaci LUT jsou vhodné fotografie se základním vyvoláním RAW souboru s lokálními úpravami jasu, vinětace, Clarity (Zvýraznění) apod., podle tvůrčího záměru. Při aplikaci LUT na exportované soubory doporučujeme pro optimální výsledky export z RAW konvertoru v profilu sRGB a v 16bitové hloubce, není to však podmínkou. LUTs aplikované na soubory v profilu sRGB dávají jasnější barvy, v profilu AdobeRGB barvy tlumenější. Obecně jsou celosvětově LUTs vytvářeny na profil sRGB.

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi