Pouze online
Springdalle LUT

Springdalle LUT

Kód skladu 3DSPE

Výrobce

Stejně jako jaro, také LUTs Springdalle hýří svěžími pestrými barvami s optimalizovaným omezením barevného spektra pro maximálně pozitivní působení...

39,00 Kč s DPH

Platby / Payment
Platby / Payment

Více informací

Stejně jako jaro, také LUTs Springdalle hýří svěžími pestrými barvami s optimalizovaným omezením barevného spektra pro maximálně pozitivní působení...

Springdalle jsou LUTs s částečně sjednocujícím efektem napříč barevně rozličnými fotografiemi. LUT je vhodná pro veškeré náměty, které mají působit pozitiv ně, optimisticky, radostně, ať jsou to portréty, děské a rodinné fotografie, moderní stylizované fotografie nebo fotografie svatební. Grading s jemným Skin Lock pomůže sjednotit barvu pleti, zachována je ale i původní charakteristika odstínů. Verze Classic je doplněna verzí NoBlue, u které jsou lehce z barevného spektra eliminovány veškeré modré a azurové odstíny (tato LUT není obvykle vhodná pro fotografie obsahující modrou oblohu, u džínoviny mohou vznikat barevné artefakty).

Springdalle LUT obsahuje verzi Classic a NoBlue ve třech formátech - CUBE, 3DL a ICC. Balíček obsahuje také náhledové fotografie pro snazší orientaci v zakoupených LUTs.

Springdalle LUTs jsou kromě standardního gradingu pro již upravené, kontrastnější a výrazně barevné fotografie doplněny také verzemi D-SLR Log pro soubory s nižším kontrastem a menším nasycením barev, celkem jsou zde k dispozici 4 LUTs.

Pro aplikaci LUT jsou vhodné fotografie se základním vyvoláním RAW souboru s lokálními úpravami jasu, vinětace, Clarity (Zvýraznění) apod., podle tvůrčího záměru. Při aplikaci LUT na exportované soubory doporučujeme pro optimální výsledky export z RAW konvertoru v profilu sRGB a v 16bitové hloubce, není to však podmínkou. LUTs aplikované na soubory v profilu sRGB dávají jasnější barvy, v profilu AdobeRGB barvy tlumenější. Obecně jsou celosvětově LUTs vytvářeny na profil sRGB.

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi