Pouze online
Coffe Break 2

Coffe Break 2 LUT

Kód skladu 3DCFB2

Výrobce

Coffe Break, to je je ta správná chvíle na pauzu u dobré kávy! Pečlivě vybrané odrůdy ve voňavých odstínech kávy, to je skvělé probuzení pro vaše fotografie!

29,00 Kč s DPH

Platby / Payment
Platby / Payment

Více informací

Coffe Break, to je je ta správná chvíle na pauzu u dobré kávy! Pečlivě vybrané odrůdy ve voňavých odstínech kávy, to je skvělé probuzení pro vaše fotografie!

Coffe Break jsou LUTs s výrazným sjednocujícím efektem napříč barevně rozličnými fotografiemi. LUT je vhodná pro scénickou a rodinnou fotografii, profesionální svatební fotografii s jemnou barevnou atmosférou. Skvělé jsou portréty jak standardní, tak High-Key nebo Low-Key, stejně tak nahé tělo u aktů získá dráždivě hřejivé odstíny. Grading se Skin Lock pomůže sjednotit barvu pleti. Coffe Break nezná chladné odstíny a u barevně nevýrazných fotografií tak vzniká příjemný, téměř monochromatický efekt.

Pokud pro váš záměr jsou tyto LUTs málo barevně výrazné, není problém zvýšit hodnotu Vibrance a Saturation, aniž by docházelo k posterizaci barev - pohybujete se totiž v třírozměrném prostoru, takže ani výrazné ztmavení nebo zesvětlení fotografií neznehodnotí kouzlo kávových odstínů (pokud úpravu děláte před finálním sloučením vrstev a LUT je tak stále aktivní).

Coffe Break obsahuje 2 LUTs 3 + 4 s rozdílnou tonalitou ve třech formátech - CUBE, 3DL a ICC. Balíček obsahuje také náhledové fotografie pro snazší orientaci v zakoupených LUTs.

Pro aplikaci LUT jsou vhodné fotografie se základním vyvoláním RAW souboru s lokálními úpravami jasu, vinětace, Clarity (Zvýraznění) apod., podle tvůrčího záměru. Při aplikaci LUT na exportované soubory doporučujeme pro optimální výsledky export z RAW konvertoru v profilu sRGB a v 16bitové hloubce, není to však podmínkou. LUTs aplikované na soubory v profilu sRGB dávají jasnější barvy, v profilu AdobeRGB barvy tlumenější. Obecně jsou celosvětově LUTs vytvářeny na profil sRGB.

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi