Pouze online
American Beauty II. LUT

American Beauty II. LUT

Kód skladu 3DAMB

Výrobce

Kultovní film American Beauty (Americká krása) a dvě zcela odlišná barevná schémata LUTs pro emotivní fotografie - Hope a Fall grading - Naděje a pády...

39,00 Kč s DPH

Platby / Payment
Platby / Payment

Více informací

Kultovní film American Beauty (Americká krása) patří k legendám i z hlediska jedinečného barevného schématu, kterým nyní můžete okořenit i své fotografie. Kromě základního barevného schématu využívá také Hope a Fall grading - Naděje a pády...

Cinematic Grading filmových trháků je založen na emotivní tonální křivce s prohloubením stínů a s degradací barevné škály. Tonální a barevné řešení American Beauty od společnosti Technicolor vychází ze tří odlišných schémat podle typu scény, Tyto dvě LUTs jsou emotivně zcela protichůdné. Hope je barevně výraznější, optimistický grading, zatímco Fall byl využit u dramatických scén. American Beauty II. jsou LUTs určené především pro scénickou, módní a filmovou fotografii, Fall pro dramaticky pojaté portréty a akty v plenéru, ale i dramaticky působící rodinné a dětské fotografie a Street Photography. S LUT Hope jsou stejné fotografie naopak pozitivně působící. Aplikace na videoklipy bude fascinujícím zážitkem pro vás i pro diváky, které tímto kultovním hollywoodským barevným schématem opravdu překvapíte!

American Beauty II. LUTs jsou ve třech formátech - CUBE, 3DL a ICC. Balíček obsahuje také náhledové fotografie pro snazší orientaci v zakoupených LUTs.

Pro aplikaci LUT jsou vhodné fotografie se základním vyvoláním RAW souboru s lokálními úpravami jasu, vinětace, Clarity (Zvýraznění) apod., podle tvůrčího záměru. Při aplikaci LUT na exportované soubory doporučujeme pro optimální výsledky export z RAW konvertoru v profilu sRGB a v 16bitové hloubce, není to však podmínkou. LUTs aplikované na soubory v profilu sRGB dávají jasnější barvy, v profilu AdobeRGB barvy tlumenější. Obecně jsou celosvětově LUTs vytvářeny na profil sRGB.

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi