Pouze online
Life in steel city LUT

Life in steel city LUT

Kód skladu 3DLSC

Výrobce

Luxusní LUTs z kolekce Color Grading v působivé harmonii pleťových odstínů a ocelové modrošedé atmosféry. Život v ocelovém městě...

29,00 Kč s DPH

Platby / Payment
Platby / Payment

Více informací

Luxusní LUTs z kolekce Color Grading v působivé harmonii pleťových odstínů a ocelové modrošedé atmosféry. Život v ocelovém městě...

Life In Steel City jsou LUTs s velmi výrazným sjednocujícím efektem napříč barevně rozličnými fotografiemi. LUT je vhodná pro veškeré náměty, od krajiny a architektury, přes scénickou a rodinnou fotografii až po profesionální svatební fotografii pro klienty milující tento odstín modré. Nejlépe vyniknou fotografie s podílem teplých nebo pleťových odstínů mezi ostatními barvami, včetně šedé. Grading se Skin Lock pomůže sjednotit barvu pleti, která je barevně výraznější a působí svěže a zdravě. Verze Classic je doplněna jemnější verzí Silky s nižším kontrastem a sníženou saturací.

Life In Steel City obsahuje verzi Classic a Silky ve třech formátech - CUBE, 3DL a ICC. Balíček obsahuje také náhledové fotografie pro snazší orientaci v zakoupených LUTs.

Pro aplikaci LUT jsou vhodné fotografie se základním vyvoláním RAW souboru s lokálními úpravami jasu, vinětace, Clarity (Zvýraznění) apod., podle tvůrčího záměru. Při aplikaci LUT na exportované soubory doporučujeme pro optimální výsledky export z RAW konvertoru v profilu sRGB a v 16bitové hloubce, není to však podmínkou. LUTs aplikované na soubory v profilu sRGB dávají jasnější barvy, v profilu AdobeRGB barvy tlumenější. Obecně jsou celosvětově LUTs vytvářeny na profil sRGB.

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi